Добавить новость
ru24.net
Новости по-русски
Январь
2022

Новини в медицині: цікаві дослідження та винаходи

0

Медицина – досить специфічна галузь, яка поєднує важливість наукових досліджень і постійної практики.

От тільки де брати ці новини та які дослідження й винаходи останнього часу дійсно заслуговують на увагу? Передовсім варто звернути увагу на спеціалізовані ресурси на кшталт https://medznat.com.ua/news/pain-management. Інформація тут подається доступною мовою, однак має цілком конкретне фахове спрямування, розраховане на професіоналів. І про найбільш інтригуючі новини медицини варто поговорити детальніше.

Симптоматичні проявлення ковіду може відрізнятися в залежності не лише від штамму, а й від віку хворого

COVID-19 налякав світову спільноту з кількох причин: 

  • Попри те, що смертність від цієї хвороби у відсотковому співвідношенні хворих до вилікувавшихся не є надто високою, головна небезпека від хвороби – масовість зараження. 
  • Оскільки недуг переноситься швидше, ніж той же грип, і стала можлива світова пандемія. 
  • Крім того, інфікована людина спершу стає заразною, а вже потім у неї з'являються симптоми (якщо взагалі з’являються), що робить самоізоляцію не такою ефективною.

Особливу плутанину вносила ще й розмита картина симптомів. Найбільш відомою ознакою хвороби була втрата нюху та смаку – однак вона траплялась лише у 30%, при тому, що ця цифра актуальна для найперших штамів вірусу. З кожною новою мутацією розповсюдження того чи іншого симптому змінювалось, а іноді додавалися нові! 

І ось медичний журнал BMJ Open опублікував дані, згідно з якими, якщо вірити статистиці, сучасні штами хвороби можуть проявлятися по-різному в залежності ще й від віку! Якщо лихоманка і кашель траплялися незалежно від цього, то втрата смаку, нюху, а також лихоманка більш притаманна випадках, коли хворіли люди молодші за 60 років. Люди ж більш старшого віку скаржиться на поганий апетит і загальне погане самопочуття. Дані можуть допомогти покращити методи діагностики.

Підшкірні імпланти як новий спосіб лікування аденоміозу

Вростання у тіло матки ендометрію та їх стром вважається досить непростим для лікування недугом. Клінічні дослідження, які були опубліковані у журналі Gynecological Endocrinology, стверджуються, що новим і досить ефективним засобом боротьби з аденоміозом може бути вживлення імплантів з етоногестрелом. Попри те, що дослідження ще продовжуються, таке відкриття є вкрай важливим. Справа в тому, що деякі пацієнта з різних об’єктивних причин відмовляються від хірургічного втручання. Для них ці імпланти можуть стати чи не головним засобом лікування хвороби.

Нові засоби боротьби з діабетичною нейропатією

В журналі The Journal of International Medical Research були опубліковані результати досліджень, згідно з якими застосування альфа-ліпоєвої кислоти допомагає боротися з периферичною нейропатією внаслідок діабету другого типу. Це важливо для покращення загальної терапії у випадку цього недуга.




Moscow.media
Частные объявления сегодня





Rss.plus




Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
WTA

Елена Рыбакина сделала первое заявление после решения WTA по ее скандальному тренеру






В Волгограде транспортные полицейские привлекли к ответственности авиапассажира из Москвы за курение на борту воздушного судна

Вид на площадь Белорусского вокзала, 1989 год, Москва

Следственный комитет Российской Федерации объявляет ежегодный конкурс «Юный следователь»

Прокурор запросил шесть лет колонии для Блиновской