Мы в Telegram
Добавить новость
ru24.net
World News in Estonian
Февраль
2024

Новости за 12.02.2024

HÜVA NÕU | Kuidas vähendada ärevust, stressi ja läbipõlemist igapäevases töökeskkonnas?

Ohtuleht 

Loodusterapeut Mai-Liis Kivistik tõdeb, et loovus on oluline nii individuaalselt kui ka meeskonnas. Viimane on oluline just seetõttu, et meie võimekus loovaid ideid töökeskkonnas edasi anda kasvab ning ühtlasi saab koos tiimiga loovust arendada. Ta toob välja, et tihti on tekkinud inimesel probleem, kus keskendutakse selle lahendamisele ja ei pruugita lahendust näha, sest ollakse sellele ühele probleemile niivõrd kaua mõelnud. Kui on aga võimalik sellest keskkonnast korraks välja tulla ning teha... Читать дальше...

Iisraeli ohvriterohke rünnak Rafah'le tekitab lääneriikides pahameelt

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Palestiina terroriorganisatsiooniga Hamas võitlev Iisrael korraldas õhurünnaku rahvarohkele Rafah' linnale Gaza sektori lõunaosas, päästis sealt kaks pantvangi ja kavatseb rünnakutega linnale jätkata. Ohvriterohke rünnak tekitas rahvusvahelises kogukonnas kriitikat Iisraeli tegevuse suhtes.

Metsola tahab Euroopa Liitu inimestele lähemale tuua

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Esmaspäeval Tallinna külastanud Euroopa Parlamendi president Roberta Metsola rääkis "Välisilmale" antud usutluses europarlamendi liikmeid tabanud korruptsioonisüüdistustest, rohepöördest ja Vene agentidest. Ta lubas tegutseda selle nimel, et tuua Euroopa Liit inimestele lähemale ja muuta see tavakodanikega rohkem arvestavamaks.

Stubb: Eesti asi on ka meie asi

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Soome uueks presidendiks valitud Alexander Stubb lubas oma tegevuses lähtuda üheaegselt nii väärtustest kui reaalpoliitikast ning ütles, et talle on koostöö Eestiga väga tähtis.Veel üks Itaalia tenniselootus rühib kõrgesse mängu

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Veel eelmisel nädalal maailma teise sajasse kuulunud Itaalia tennisist Luciano Darderi alistas Cordobas toimunud ATP 250 taseme turniiri finaalis kohaliku mängija Facundo Bagnise 6:1, 6:4.

Kaspar Koort: Elevandiluuranniku võit näitas Aafrika jalgpalli müstikat

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Aafrika Rahvuste karikavõiduni jõudnud Elevandiluuranniku koondise teekond kodusel turniiril oli äärmiselt filmilik. Kui tegemist oli favoriitide sekka kuulunud meeskonnaga, olid neil alagrupis väga suured raskused, aga turniiri jooksul end koguti ja lõpuks jäeti tiitel koju.

Bloomberg: USA presidendivalimiste kindel kaotaja on Hiina

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Sõltumata USA presidendivalimiste tulemustest ennustab Bloomberg Hiina ja USA suhete halvenemist, mis võib kahjustada ka Hiina majandust. Kui oma esimese ametiaja jooksul Hiina vastu kõrgeid imporditolle kehtestanud vabariiklane Donald Trump soovib kaitsetollide suurust mitmekordistada, siis demokraadist USA president Joe Biden piirab Hiina ligipääsu kõrgtehnoloogiatele.

Robbie Williamsi fänn: see emotsioon kannab mind siiani

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Robbie Williamsi 50. sünnipäeva eel käis "Ringvaates" fänn Katrin Charles, kelle sõnul kannab teda siiani emotsioon, mille ta sai 2013. aastal Williamsi Tallinnas toimunud kontserdil, kus laulja kinkis tema tütrele eriti ilusa hetke.

Новости России
Москва

Lipatov Sound заявил о выходе нового трека “Red City”


Koera pesa võiks kodus olla tema turvapaik

Ohtuleht 

Muidugi võib koerapesasid kodus olla ka mitu: lisaks sellele, mis on mõeldud segamatuks uneajaks, võib teine olla näiteks kohas, kus lemmikul oleks kogu elamisest võimalikult hea ülevaade – paljudele koertele meeldib, kui pereliikmed on silma all.

FIS tunnustas Eesti spordiajakirjanik Mart Treialit

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Õhtulehe sporditoimetuse juhataja Mart Treial sai nädalavahetusel kahevõistluse maailma karika etapil Otepääl rahvusvaheliselt suusaliidult (FIS) suusahüpete ja kahevõistluse valdkonna ajakirjaniku preemia. Tunnustus oli Treialile suur üllatus.

JUHTKIRI | Oravapartei siseheitlus: „Mina tulin minule peale!“

Ohtuleht 

Kui see on valimiskampaania, siis sellist sooviks endale vist iga poliitik! Reformierakond on võimsa avanguga alustanud europarlamendi valimiste kampaaniat ning rakendanud sinna ette tõelise raskekahurväe – peaministri promoma endist peaministrit.


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
WTA

Рахимова прошла во второй круг турнира WTA в Рабате на отказе Таунсенд


В Казани мигранты напали на депутата Госдумы после замечания о парковке: "Они совершенно не боятся полиции"

В Академическом районе построят жилой дом по программе реновации

Муфтий Аляутдинов высказался против запрета ношения никаба в России

Reuters сообщил о массовом отъезде уехавших россиян из Турции