ru24.net
World News in Estonian
Февраль
2024

Новости за 07.02.2024

Neljapäeval külm alles tõstab tuure

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Ilm on talvise suuna võtnud. Arktiliste merede kohalt on külm Põhja-Euroopasse pääsenud. Karjalas ja Soome idatiivas langes juba möödunud ööl temperatuur alla -30 piiri. Kolmapäeva seisuga suudab pakane vastu seista Atlandi survele.

Rekordivormis Erm sihib sise-MMi. Kui tervis seda vaid lubab

Postimees 

Mitmevõistleja Johannes Erm tõestas Tartus toimunud Martin Kutmani mälestusvõistlustel, et tema vorm on sise-MMi eel väga hea. Nüüd tuleb kergejõustikusõpradel lihtsalt hinge kinni hoida, et tervis meie mehel ka Glasgow's startida lubaks.MIHKEL KUNNUS ⟩ Globaal-Turovski toob selgust soosegadusse

Postimees 

Kui debatis ei aktsepteerita parimaid teaduslikke teadmisi ja selgeimaid fakte, siis määrab võitja toores jõud ning pääsu pole ka tõsiasjade eiramise tagajärgedest. Frans de Waali värske raamat aitab sooteemadel nii õnnetut saatust vältida, kirjutab toimetaja Mihkel Kunnus.

Viimsi FC kindlustas põhiturniiril teise koha

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliigas peeti kolmapäeva õhtul kaks põhiturniiri viimase, 14. vooru kohtumist, kus võidu said Viimsi FC ja Jõhvi FC Phoenix.

Jaan Tiitsaar: kordagi ei ole olnud plaanis ametit vahetada

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

President Alar Karis tunnustab tänavu vabariigi aastapäeval riikliku teenetemärgiga enam kui 150 inimese seas ka teenekas kergejõustikutreener Jaan Tiitsaart, kes ütles ERR-ile, et ei ole kunagi mõelnud treeneritööd lõpetada.

Uuele kohale kandideeriv Parmas eitab poliitilist survet

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Enne ametiaja lõppu teist korda uuele töökohale kandideeriv riigi peaprokurör Andres Parmas ei tee seda enda kinnitusel välise surve tõttu. Justiitsminister Kalle Laanet, leiab et viimasel ajal kriitikat pälvinud riigiprokuratuuri tegevuse eest vastutab eelkõige just peaprokurör.

Новости России
Москва

Знакомьтесь, Алёна Лисенкова (творческий псевдоним AGILA)


Politsei otsib jätkuvalt Läänemaal äsja sünnitanud abivajavat naist

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Läänemaal Suure-Lähtru külas jätkus täna maastikuotsing, et leida asitõendeid seoses esmaspäeval külast surnult leitud vastsündinuga. Politseil pole siiani õnnestunud leida lapse ema ja pole kindel, kas see naine on üldse Läänemaa elanik.

Lotoga võideti täna kaks suurt võitu

Postimees 

Telesaates «Suur lotokolmapäev» loositi täna välja kaks suurt võitu – Bingo loto jackpot 426 671,80 eurot ning Vikinglotto igakuine lisavõit 100 000 eurot. Mõlemad võidupiletid on ostetud internetist.

Euroopa Parlament arutas Ždanoka küsimust

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Euroopa Parlamendis toimus teisipäeval arutelu Läti eurosaadiku Tatjana Ždanoka skandaaliga seoses. Teiste Läti saadikute hinnangul tuleks juhtumi valguses muuta europarlamendi reegleid, et Vene mõjutustegevust tõrjuda.

Hamas pakkus Iisraelile 135-päevalist vaherahu

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Iisraeli relvajõudude surve alla jäänud Palestiina terroriorganisatsioon Hamas on pakkunud välja relvarahuplaani 135 päevaks, mille käigus vabastataks kõik Iisraeli pantvangid, kuid Iisrael peaks vastutasuks Gaza sektorist täielikult taanduma.


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
ATP

Казахстанские теннисисты совершили космический рывок в чемпионской гонке ATP


Подмосковные коммунисты: «Ленин вручил нам Знамя, в космос Гагарин вел!»

Хлопнул дверью и вышел: Путин без слов всё сказал изумлённой западной элите

Коммунальщики за неделю устранили 1900 дефектов покрытия в 2 горокругах

День космонавтики в исправительной колонии № 7