ru24.net
World News in Estonian
Февраль
2024

Новости за 01.02.2024

Valga kooli õpilased jagavad lõunanaabritega sporditingimusi

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Koolinoorte TV 10 Olümpiastarti sarjas jätkub koolivõistkondade vaheline konkurents. Suurte koolide seas, kus liidriks tõusis Saue kool, asub 12. positsioonil Valga põhikooli võistkond.

Indrek Neivelt: kui laev lekib, tuleb hakata auke kinni panema

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eesti majandus on kaheksa kvartalit järjest kahanenud, kuid valitsus on tegelenud viimase aasta jooksul väikeste probleemide lahendamisega, märkis ettevõtja Indrek Neivelt "Esimeses stuudios". Tema hinnangul tuleb majanduse turgutamise nimel anda ettevõtetele tegutsemiseks odavaid sisendeid, eelkõige soodsamat energiat.

REPORTAAŽ ⟩ Betoonist lohehambad valvavad lukustatud silda Narvas

Postimees 

Nõks enne kella ühtteist kolmapäeva õhtul viimaste hulgas sõiduautoga üle piiri Jaanilinnast Narva pääsenud Juri (59) näolt peegeldub ööpimeduses rahulolu. Sillamäelane on suisa õnnelik, et tal õnnestus just enne kella kukkumist masinaga Eestisse naasta.

Muusikaauhindadel võidutsenud Alika: olen õnnelik, et sain kohe õhtu alguses auhinna

Ohtuleht 

„Mu vanemad vaatavad seda praegu telekast. Tänan neid, et nad kasvatasid mind selliseks, nagu ma olen,“ tänas liigutatud Alika Unibet Arena laval oma lähedasi. „Mul on väga hea meel siin seista. Olen ülimalt õnnelik ja tänulik, et sain kohe õhtu alguses auhinna. Mul on nii hea meel, et tähistame muusikamaastikku nii uhkelt.“OPEC vähendas naftatootmist

Postimees 

OPEC vähendas eelmisel kuul naftatoodangut, kuna rühm ja selle liitlased alustasid uusi jõupingutusi, et vältida ülemaailmset ülejääki ja toetada hindu.

Valgus ei tõmbagi putukaid ligi – loe, mis tegelikult toimub

Postimees 

​See lugu viib meid sumedasse suvve, mil õhtud on soojad ja täis ritsikate sirinat. Need on hetked, kui saame nautida rahu ja lõõgastust, kuni äkki hakkavad kõikvõimalikud tüütud putukad ründama meie valgusallikaid. See võib olla tüütu, kuid mida need putukad tegelikult läbi elavad, on veelgi hullem.

Viis päeva Šoti mägismaal ekselnud pärdik leiti üles

Ohtuleht 

Seitsme aasta vanune Jaapani makaak põgenes Šotimaal Highlandi loomapargist. Õnneks on ta nüüd kodus tagasi pärast seda, kui üks kohalik naine kurbade silmadega ahvipärdikut oma akna taga märkas.

"Kabarees" on esmakordselt koos laval Katrin Karisma ja Piret Krumm

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

"Ringvaates" jagasid muljeid ema-tütar Katrin Karisma ja Piret Krumm, kes esimest korda on koos laval. 40 aastat tagasi kehastas Estonias "Kabaree" peaosalist Sallyt Katrin Karisma, nüüd teeb seda tütar Piret Krumm.

Новости России
Москва

Росгвардия приняла участия в мероприятиях к Национальному дню донора крови в регионах Центральной России


Peagrupis lõpetanud Taaramäe tõusis 12 kohta: jalg oli parem

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Hispaanias jätkuval Valencia velotuuri (UCI 2.Pro) teisel etapil (Canals – La Valldigna; 162,7 km) finišeeris Rein Taaramäe (Intermarche – Wanty) peagrupis. Soolovõidu teenis sloveen Matej Mohoric (Bahrain – Victorious; 3:47.47).

Prantsuse põllumehed saavutasid kokkuleppe valitsusega

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Prantsuse põllumeeste esindusorganisatsioonid kutsusid neljapäeval oma liikmeid üles lõpetama maanteede blokeerimise. Varem teatas Prantsuse peaminister Gabriel Attal uutest meetmetest sektori aitamiseks.


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Елена Рыбакина

Елена Рыбакина рассказала о проблемах со здоровьем


«Инсайт Люди» стал генеральным инфопартнером международного форума «Мир возможностей»

Генсек ОДКБ Тасмагамбетов: Баку своими силами обеспечит безопасность в Карабахе

Сезон проката станционных велосипедов начался в столице

Кремль отреагировал на планы Польши по ядерному оружию: «Будем анализировать»