ru24.net
World News in Estonian
Февраль
2024

Новости за 20.02.2024

HÜVA NÕU | Kuidas seada suhetes tervislikke piire - neid mitte kehtestades tekib alateadlik viha

Ohtuleht 

Selleks, et suhtes oleks tasakaal, on oluline seada piire. Tihti on inimesed valinud endale teiseks osapooleks enda vastandi – üks on andev ja teine see, kes oskab küsida. Sellisel juhul võibki tekkida tasakaalutus. Andev pool annab ennast tühjaks ning annab üle oma piiride. Selle tulemusena läheb ta endalegi arusaamatul põhjusel pahaseks ning tunneb enda partneri suunas viha. Ta on ületanud enda sisemisi piire, mida ta ei tunne ja millest teadlik ei ole. Naiselikkuse treener Merliis Sulg annab nõu... Читать дальше...

Ott Tänak vaevalisest hooaja algusest: muserdav

Ohtuleht 

Tänavuseks hooajaks taas Hyundai meeskonnaga liitunud Ott Tänaku jaoks pole senised MM-rallid soovitult kulgenud ning kahe etapi järel paikneb Eesti äss punktitabelis viiendal kohal. Mõistagi pole ta sellega rahul.

Jukka Toijala: meil on piisavalt jõudu ja pikkust, et võita

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eesti meeste korvpallikoondis kogunes Tallinnas, et alustada uut Euroopa meistrivõistluste valiksarja. Esimene mäng peetakse reedel võõrsil Põhja-Makedoonia vastu ja seejärel võõrustatakse kodus alagrupi suurfavoriiti Leedut.JUHTKIRI ⟩ Abikäsi parlamendile

Postimees 

Vandeadvokaat Jüri Raidla hoiatab Postimehes, et kui me parlamentaarset kriisi kiiresti ei lahenda, on ohus meie riigi toimimine. Raidlast võib uskuda, et ta teab, mida räägib. Tegemist on ühega põhiseaduse loojatest, Põhiseaduse Assamblee liikmega ning mehega, kes on aastaid ühiskondlikus korras tegelenud Eesti riigi reformimise ideega.

Tori hobune võib saada UNESCO nimekirja

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eesti Maaelumuuseumide Sihtasutus on võtnud eesmärgiks saada tori tõugu kultuurhobuste aretamise traditsioon rahvusvahelisse UNESCO vaimse pärandi nimekirja.

Новости России
Москва

Знакомьтесь, Алёна Лисенкова (творческий псевдоним AGILA)


Lolala: see on suurim tänu, et need laulud päriselt aitavad

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Arian Levin ja Anna Kuchinsky on inimesed netisensatsiooni, lastelaulude kanali Lolala tegemiste taga. "Ringvaade" käis perel külas ja uuris, kuidas ja miks lihtsate lastelaulude loomise juurde jõuti.

Sõbralik netitroll Diana Poudel: mul oli pool riigikogu sõbralistis

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Digipädevuse ekspert Diana Poudel otsustas eksperimendi korras hakata ise interneti trolliks, et uurida, missugune on ühe netitrolli elu Eesti sotsiaalmeedias. Katse tulemusel õnnestus Poudelil imbuda mitmete mõjukate Eesti inimeste sõbralistidesse.

Elektriautode müük kaotab Euroopas turuosa

Postimees 

Elektrisõidukite turuosa langes Euroopas eelmisel kuul alla 11 protsendi. Seda hoolimata müügi kasvust, kuna üldine autoturg elavnes, näitasid Euroopa autotootjate liidu (ACEA) teisipäeval avaldatud andmed.

Bideni ja Trumpi sõnasõja keskmesse tõusis ekspresident Herbert Hoover

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Ajaleht The Wall Street Journal kirjutab, et Joe Bideni ja Donald Trumpi sõnasõja tõttu kerkis esile taas USA ekspresidendi Herbert Hooveri nimi. Hoover astus ametisse mõni kuu enne suure depressiooni algust ja praegused presidendikandidaadid muretsevad järjekordse majanduskriisi pärast.


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Юлия Путинцева

Юлия Путинцева выразила отношение к выступлениям за сборную Казахстана


Алижон Холов (W1tch1337) – Интервью, история карьеры музыка и сотрудничество.

В поселке Дрожжино загорелись два автомобиля

Свет будут отключать в Чите на следующей неделе

Вильфанд: температура в ЦФО снизится, но останется выше нормы на семь градусов