ru24.net
World News in Estonian
Февраль
2024

Новости за 18.02.2024

Parima filmi BAFTA võitis "Oppenheimer"

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Briti filmi- ja telekunstiakadeemia BAFTA parimaks filmiks tunnistati "Oppenheimer", mis võitis kokku seitse auhinda.Juubelimaraton päädis sündmusega, mis tõi ka Indrek Kelgule pisara silma

Ohtuleht 

Tallinlastest elukaaslased Enel Ratnik ja Richard Kirch suusatasid suures üksmeeles 50. Tartu maratoni lühemat ehk 31 km pikkust distantsi ning jõudsid peaaegu viis tundi kestnud rassimise järel ka nagu kord ja kohus finišisse. Ent seal haaras Richard teadustajalt mikrofoni ja palus Eneli endale naiseks! Hämarduvas Tartumaa tervisespordikeskuses kostus vastuseks kindel „jah“.

"Aktuaalne kaamera. Nädal" tutvus Tartu maratoni köögipoolega

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eestimaa talvisest laulupeost ehk 50. Tartu maratonist võttis nädalavahetuse jooksul osa ligi 5200 suusasõpra. Maratoni raja ääres asuvates toitlustuspunktides pakuti kõigile osalejatele ka turgutust – rosinatest mustikakissellini. "Aktuaalne kaamera. Nädal" uuriski, kuidas valmisid sportlastele snäkilauad.

Amet: mõne keerulise ilmaga päeva pärast pole mõtet teehooldeautosid juurde osta

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Transpordiamet on selle aasta esimese pooleteise kuuga kuulutanud välja kolmel korral riigiteedel ränkadest ilmastikuoludest tingitud tavapärasest erineva teehoolderežiimi. Transpordiameti hinnangul ei ole aga vaid mõne keerulise ilmaga päeva pärast hooldemasinaid mõistlik juurde soetada.

"AK. Nädal": kas Hiina tehnoloogiaga kodumasinad pöörduvad millalgi meie vastu?

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Välisluureamet hoiatas sel nädalal avaldatud aastaraamatus Hiina Euroopa-suunalise mõjutustegevuse eest ja soovitab Hiina tehnoloogiast loobuda. "Aktuaalne kaamera. Nädal" uuris, kui sõltuv on Eesti Hiina tehnoloogiatest ning kas kodumasinad võivad tõepoolest ühel päeval meie vastu pöörduda.

Ohtlike sünteetiliste opioidide levik on hüppeliselt kasvanud

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eelmise aasta süstlajääkide uuringust selgus, et Eestis on hüppeliselt kasvanud ohtlike sünteetiliste opioidide nitaseenide levik, mille tagajärjel on kasvanud ka üledoosist tingitud surmade arv.

Новости России
Москва

Глава СК РФ Бастрыкин взял дело нейрохирурга под свой контроль


ERR Texases: jõuline piiripoliitika on jätnud väikelinna majandusele jälje

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Viimastel kuudel Texase kuberneri Greg Abbotti jõulise piiripoliitika tõttu tuntuks saanud väikelinn Eagle Pass on piirikriisi tõttu majanduslike väljakutsete ees. "Aktuaalne kaamera" uuris kohalikelt ettevõtetelt, kuidas olukord lõunapiiril neid mõjutab.

Bayernile löödi teist mängu järjest kolm väravat, Bayer püsib tiitlikursil

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas sai pühapäeval teise järjestikuse kaotuse Müncheni Bayern, kui jäi võõrsil 2:3 alla Bochumile. Leverkuseni laupäevane võit tähendab, et nende edu tabeli tipus on tiitlikaitsjate ees suurenenud juba kaheksale punktile.

Mida tunneb suusataja, kes läheb Tartu maratoni viimasele kümnele kilomeetrile viimaste seas? „Eesmärgid? Eesmärgid jäid Kuutsemäele…“

Ohtuleht 

Kell hakkas pühapäeva õhtul viiele lähenema, kui Õhtulehe reporterist ja fotograafist koosnenud ekipaaž jõudis Hellenurmele, Tartu maratoni viimasesse toitlustuspunki. Eesmärk oli lihtne: uurida, mis toimub nende suusatajate peas ja hinges, kes olid juba ligi kaheksa tundi rajal rassinud, kuid kel oli jäänud sõita veel ligi kümme kilomeetrit.


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
WTA

WTA отреагировала на суперкамбэк Елены Рыбакиной


Действия ударившего москвича ножом за парковку мужчины переквалифицировали

Парень несколько часов «танцевал» на оконном карнизе на Сахалине

Священник рассказал, что происходит с душой после смерти

Депутат Баранов проверил ход капремонта здания школы № 9 в Наро-Фоминске