Мы в Telegram
Добавить новость
ru24.net
World News in Estonian
Февраль
2024

Новости за 04.02.2024

Hausenberg: lootused olid kõrgemad

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud rahvusvahelise seitsmevõistluse lõpetas Hans-Christian Hausenberg neljanda kohaga. 6000 punkti piirist jäi tal puudu üle 200 punkti. Kindla võidu sai norralane Sander Skotheim.ARVUSTUS ⟩ Tehisaru massidesse: Samsung Galaxy S24 Ultra teeb otsa lahti

Postimees 

Tehisaru päästis vaikselt paigal tammuva mobiilimaailma vaikuse küüsist ja nüüd, 2024. aastal hakkavad järjest välja tulema seadmed mänguasjadest arvutiteni, mida juhib uutmoodi kunstmõistus. Samsungi uus Galaxy-seeria tegi aasta alguses otsa lahti. USA-s San Joses välja kuulutatud telefonid olid küll ka muus osas nagu ikka natuke kiiremad, paremad ja võimsamad, kuid seekord oli rõhk hoopis tarkvaral.

Ilm läheb järgmisel nädalal iga päevaga külmemaks

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Esmaspäeval liigub Eesti ilma kujundav madalrõhkkond üle Kesk-Soome aeglaselt kagusse Laadoga järve suunas. Eestini ulatub selle edelaserv, mida mööda saabub põhja poolt veidi sajupilvi. Külmenenud õhus sajab peamiselt lund, saartel tuleb esialgu ka lörtsi.

Taaramäe kerkis viimase etapiga 20 parema hulka

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Hispaanias lõppes 75. korda peetud Valencia velotuur (UCI 2.Pro), mille viiendal etapil (Betera – Valencia; 93 km) teenis Rein Taaramäe (Intermarche – Wanty) 33. koha. Üldarvestuses kerkis eestlane 19. positsioonile.

Kaja Kallas: ma ei tunneta, et meil oleks koalitsioonis pinged

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Üle nädal kestnud õpetajate streik pani valitsuse taas proovile. "AK. Nädal" uuris, milline on võimuliidu tervis ja kas maailmavaatelised erinevused võivad koalitsiooni koostööd edaspidigi murendada.

Messi ja Anieri mäng ajas 40 000 fänni vihale

Postimees 

Täna toimunud Hongkongi kõrgliiga tähtmängijate võistkonna, kuhu kuulus ka Eesti koondislane Henri Anier, ja superstaar Lionel Messi koduklubi Miami Interi vastasseis tekitas palju furoori. Miami võitis Hongkongi staadionil toimunud sõpruskohtumise 4:1 ja 40 000 pealtvaatajat olid vihased ning nõudsid raha tagasi, sest neile lubatud Messi pallimurule ei astunud.

Võrumaal avati Lätis ülimenukaks osutunud käsitöönäitus

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Lätis eelmisel aastal toimunud suure laulu-ja tantsupeo üks osa oli üle Läti kokku toodud sadade käsitöömeistrite rahvakunsti näitus "Mēs" ehk "Meie". Osa ülimenukast näitusest avati Vana-Võromaa kultuurikojas, kus see on nüüd kõigile huvilistele imetlemiseks.

HIRMUÄRATAV LEVIK: Euroopas on leetreid 30 korda rohkem kui varem!

Ohtuleht 

„Ma ei mäleta palju sellest ajast, kui olin kuueaastane, küll aga on väga selgelt meeles leetrite põdemine,“ meenutab 60ndates eluaastates Leili. „Piinav kõrge palavik. Lööve. Tuba oli pimedaks tehtud.“ Haiguse levik on Euroopas taas hirmuäratavalt kasvanud. See ei ole kerge haigus.

Новости России
Москва

В Москве произошла драка с участием 15 человек, двое в больнице


Mõjuga küberrünnakute arv kasvas aastaga veerandi võrra

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Riigi infosüsteemi amet (RIA) registreeris mullu üle 3000 mõjuga küberrünnaku, mis on aasta varasemaga võrreldes veerandi jagu rohkem. Rekordtasemele tõusid nii poliitilise taustaga ummistusründed kui ka inimestelt ja ettevõtetelt raha väljameelitamiseks mõeldud pettused.

TikTokis leviv kodune peenise suurendamise trend võib olla kurbade tagajärgedega

Postimees 

Peenise suurus on meeste jaoks ülioluline ja tihtipeale hell teema. Isegi kui nad väidavad, et ei põe oma ihuliikme suuruse (loe: väiksuse) pärast, on peenise suurendamise operatsioonid levinud, suurust lisavate pumpade ja toidulisandite müük toob tootjatele kena kopika ning kodused nipid suurema suguorgani saavutamiseks proovitakse magamistoa kinnise ukse varjus järele.

Arsenal alistas tippude heitluses Liverpooli

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas alistas Arsenal koduväljakul 3:1 tabeliliidri Liverpooli ja tõusis neist kahe punkti kaugusele.

Viimsi sai Prometeilt kindla kaotuse

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas tunnistas Viimsi kodusaalis BC Prometei 91:67 (29:11, 20:21, 19:19, 23:15) paremust.


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
ATP

Немец Зверев выбил россиянина Медведева из топ-4 ATP


Благотворительный концерт в поддержку бойцов СВО прошел в Подольске

Загрутдинов: в эскалаторном тоннеле вестибюля станции БКЛ «Рижская» ставят кольца

Музыкальный театр просит красноярцев о поддержке на всероссийском конкурсе проектов

Житель подмосковного Жуковского выращивал коноплю в гаражном подвале