Мы в Telegram
Добавить новость
ru24.net
World News in Estonian
Февраль
2024

Новости за 26.02.2024

Vihma sajab ka teisipäeval

Postimees 

Keskkonnaagentuuri prognoosi kohaselt on teisipäeval pilves ilm ja mitmel pool üle Eesti sajab vihma.

Toijala: tegime taktikaliselt suurepärase mängu

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eesti korvpallikoondise peatreeneri Jukka Toijala sõnul on meeskond õppinud mängu jooksul tekkivad rasked momendid üle elama. Esmaspäevase ajaloolise 65:59 võidu Leedu üle tõi soomlase sõnul distsipliin ja mänguplaanist kinni pidamine.Jukka Toijala: imelised kutid ja imelised fännid!

Postimees 

Eesti korvpallikoondise peatreener Jukka Toijala on küll praegu veidi tõbine, kuid see ei seganud teda viimast meie meeskonda ajaloolise 65:59 võiduni Leedu üle. Ta oli nii mängijatele kui ka Unibet Arena täitnud fännidele väga tänulik.

Elustiilihaigustele kulub röögatult raha: Eesti osaleb üleeuroopalises rahvatervishoiu projektis

Postimees 

Oslos sel kuul toimunud kohtumisel sai ametliku alguse vähi ja muude mittenakkushaiguste ennetamisele suunatud nelja aastane koostööprojekt JA PreventNCD. Euroopa Liidu kaasrahastusel on projekti kogueelarve 95,5 miljonit eurot, mis moodustab 20 protsenti ELi tervishoiueelarvest. Projektis osaleb 25 riiki, et ühiselt leida lahendusi mittenakkushaigustest tingitud haiguskoormuse vähendamiseks, vahendab Tervise Arengu Instituut.

Новости России
Москва

Lipatov Sound заявил о выходе нового трека “Red City”


Lajal pidi tunnistama kogenud vastase paremust

Err.ee (sport) 

Tennise Eesti meeste esireket Mark Lajal (ATP 195.) pidi Prantsusmaal Lille'is peetaval Challengeri turniiril esimeses ringis vastase paremust tunnistama.

MEELIS OIDSALU ⟩ Henn Põlluaasa jalutu kaitsepoliitika

Postimees 

EKRE ettepanek paigutada liitlasbrigaad alaliselt Eestisse võib olla sisulist arutelu vääriv mõte. Ent rahvuskonservatiivide tahtmatus Nursipalu harjutusvälja laiendamist toetada ning senine ksenofoobne poliitkultuur ja range välistööjõuvastane hoiak on nende kollektiivkaitsepoliitikalt jalad amputeerinud, leiab toimetaja Meelis Oidsalu.

Vaatamata soojale ilmale saab Lõuna-Eestis veel suusatada

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Viimaste päevade soe õhk on jõudsalt lund sulatanud, pannud jõed üle kallaste voolama ja toonud kohale esimesed rändlinnud. Samas saab Lõuna-Eesti suusakeskustes veel täiel rinnal nautida talverõõme.

Teisipäev tuleb sombune, selgemaks läheb nädala lõpus

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Teisipäeval jääb Eesti ühelt poolt üle Lõuna-Skandinaavia ja Läänemere kirde suunas leviva kõrgrõhuvööndi lähedale. Samal ajal tegutseb lõunas madalrõhkkond, mis niisket ja sooja õhku põhja suunas saadab. Enne teisipäeva õhtut pole suuremat sadu oodata, ilm on vaikne ja üsna sombune.


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
WTA

Шнайдер вышла в финал турнира WTA-125 в Париже, обыграв Грачёву


Муфтий Москвы предупредил о возможных последствиях запрета никаба

Цены на квартиры-малютки в Чебоксарах подскочили на 14,6 %

Москвичка нашла в своём унитазе удава

BNA: король Бахрейна в среду приедет в Россию для переговоров