ru24.net
World News in Estonian
Февраль
2024

Новости за 22.02.2024Reede on vihmane

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eelolevad päevad on vihmased, kuid senisest märksa soojemad.

Läti keelab Venemaa põllumajandussaaduste impordi

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Läti keelab esimese riigina Venemaa ja Valgevene põllumajandussaaduste ja söödaimpordi. Piirang kehtib ka juhul, kui seda veetakse Lätti kolmandate riikide kaudu.

Henessi Schmidt Ugandas malaaria põdemisest: tundsin end turvalisemalt kui Eestis

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Henessi Schmidt on juba kolm aastat vedanud Ugandas heategevuslikku programmi. Selle raames on kooli aidatud üle 40 lapse ning kohalikke haritakse jätkusuutliku põlluharimise ja sissetuleku tekitamise vallas. Tulevikus tahab Schmidt heategevusega jätkata ka Eestis.

Video: Muttika ja Hermaküla pistsid taas rinda Chuck Norrise naljadega

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Neli aastat tagasi tähistas "Ringvaade" Chuck Norrise sünnipäeva nii, et Jüri Muttika ja Hannes Hermaküla esitasid üksteisele Chuck Norrise nalju. Nüüd on mehed tagasi ühe laua taga ja valmis üksteist naerma ajama.

Новости России
Москва

В Гостином дворе прошел форум «Мы вместе. Спорт»


Ungari valitsuserakond nimetas riigi uue presidendi

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Ungari valitsuserakond nimetas neljapäeval riigi järgmiseks presidendiks konstitutsioonikohtu esimehe Tamas Sulyoki, tehes seda ajal, mil riigi parempopulistist peaminister Viktor Orban seisab silmitsi oma poliitkarjääri suurima kriisiga.

TEGUTSESID KA EESTIS ⟩ Küberväljapressijate jõuk LockBit häkiti ära rahvusvahelise operatsiooniga

Postimees 

20. veebruaril toimunud ülemaailmse operatsiooniga Chronos võeti maha üks maailma ohtlikumaid küberväljapressijate grupeeringuid LockBit, kelle tegevust on märgatud ka Eestis. Operatsiooni juhtisid Ühendkuningriigi riikliku kriminaaluurimise agentuur (NCA) ja USA föderaalne juurdlusbüroo (FBI) ning seda peetakse oluliseks verstapostiks küberkuritegevusega võitlemisel. Vastuhäkkimisel võeti üle kogu väljapressijate serverivõrgustik ja paljastati selles grupis osalejad.

ARVUSTUS | Palun Arrowhead Studios, tee vähemalt üks asi valesti! „Helldivers 2“ tuletab meelde, et miks üldse videomänge mängin

Ohtuleht 

„Helldivers 2“ on Arrowhead Studios kolmandas isikus tulistamise mäng, mis ilmus 8. veebruaril arvutile ning Playstation 5 konsoolile. Tegemist on järjega 2015. aastal ilmunud isomeetrilisele tulistamismängule, mis erilist läbimurret ei saavutanud. Esimene osa oli paljutõotav, sest juba sel ajal oli tunda, et Arrowhead Studios paneb oma mängudes esimesele kohale lõbu ning jätab kõik muu teisejärguliseks. „Helldivers 1“ laineid kahjuks ei teinud, kuid selle järg on siiani revolutsiooniline ja tundub... Читать дальше...

Naiste superkarika nimel heitlevad taas Flora ja Sporting

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Naiste kodune klubijalgpallihooaeg saab alguse 24. märtsil Sportland Arenal toimuva superkarikafinaaliga, kus on vastamisi möödunud hooaja Eesti meister Tallinna FC Flora ja karikavõitja Saku Sporting.


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Новак Джокович

Что чаще всего едят на завтрак дети Елены и Новака Джокович?


Глава Балашихи Сергей Юров награжден благодарственным письмом Президента РФ

Подозреваемого в убийстве из-за парковки в Москве ищут в нескольких регионах

Мужчина напал с ножом на своего работодателя на западе Москвы. Видео

Депутат Госдумы Отари Аршба встретился с жителями Подмосковья