ru24.net
World News in Estonian
Февраль
2024

Новости за 16.02.2024

Neuville lükkas Evansi vandenõuteooria ümber

Postimees 

Toyota sõitja Elfyn Evans kahtlustas, et Thierry Neuville võttis meelega ajakaristuse, et saaks paremates tingimustes startida. Hyundai sõitja sõnul ei vasta see tõele.

Tänak: olen laupäeval taas rajal

Ohtuleht 

Rootsi ralli neljandal kiiruskatsel auto lumevalli keeranud ja jahutussüsteemi ära lõhkunud Ott Tänak kinnitas, et kavatseb laupäeval uuesti starti tulla.

Andrus Merilo: ohvitseripagunid pole olnud minu unistus

Postimees 

Praegu Tapal esimest jalaväebrigaadi juhtiv kolonel Andrus Merilo märkis, et ta ei tahtnud saada kaitseväe juhatajaks, aga sõjaväelasena on ta treenitud täitma käsku ning seetõttu ei saanud ta ettepanekust keelduda.

Kaldvee ja Lill alustasid kodust MK-etappi edukalt

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Tallinnas Tondiraba jäähallis tehti algust tänavuse hooaja teise segapaariskurlingu maailma karika etapiga. Võistluse favoriit, maailma edetabelis teist kohta hoidev Eesti kurlingupaar Marie Kaldvee - Harri Lill alustas kodust etappi võidukat, kui alistati kaasmaalased Kaidi Elmik - Karl Kukner 10:5.Verivärsked Tesla Cybertuckid juba roostetavad

Postimees 

Tesla alustas oma kauaoodatud Cybertrucki tarneid klientidele vaid paar kuud tagasi. Selgus, et masina ebatavaline roostevabast terasest väliskest, mis suudab tõrjuda kuule, kuid mitte plekke, on osutunud omanikele peavaluks.

Новости России
Москва

Знакомьтесь, Алёна Лисенкова (творческий псевдоним AGILA)


Malõgina jõudis paarismängus finaali

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Elena Malõgina ja tema britist partner Ali Collins tagasid Londonis Roehamptonis toimuval ITF-i W50 tasemega tenniseturniiril koha finaalis.

OTSEBLOGI | Linnamäe lõpetas Rootsi rallil võistluspäeva esikuuikus

Ohtuleht 

Autoralli MM-sarja hooaja teisel etapil Rootsis pidi Ott Tänak neljandal katsel katkestama, sest lõhkus lumevalli sõites oma Hyundai jahutussüsteemi. Ekstreemsetes oludes kulgeval võidukihutamisel on kerkinud suurde mängu aga Rally2 masinaga kihutav Georg Linnamäe. Õhtuleht hoiab lugejaid toimuvaga kursis otseblogi vahendusel.

EL käivitab ametlikult laevakaitsemissiooni Punasel merel

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Euroopa Liidu välisministrid kohtuvad esmaspäeval Brüsselis, et ametlikult käivitada mereväemissioon rahvusvahelise laevaliikluse kaitsmiseks Punasel merel Jeemeni huthi mässuliste rünnakute eest, teatasid reedel ametnikud.


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
ATP

Чемпионская гонка ATP, 8 апреля: Андрей Рублёв на грани вылета из топ-10


В Подмосковье задержали мужчину, который обливал прохожих кислотой

Средняя стоимость загородной недвижимости в России за год выросла на 30%

"Эти майские праздники будут самыми жуткими в XXI веке": синоптики разрушили планы россиян

В самолете «Сочи — Москва» произошла драка